مرکز آموزش

شرايط استفاده از خدمات  پرینت این مقاله

قوانین و مقررات سرویس میزبانی وب سنترال کلابز

لطفا شرایط استفاده و قوانین میزبانی وب سنترال کلابز را به دقت مطالعه بفرماييد تا با رعایت قوانین از سمت شما و تلاش های شبانه روزی پشتیبانی سنترال کلابز، میزبان خوبی برای سایت ها و سرورهای شما عزیزان باشیم.

استفاده از خدمات میزبانی وب منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد.
بدیهی است که سنترال کلابز در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی را به عهده نمیگیرد.

 توافقنامه استفاده از خدمات میزبانی وب سنترال کلابز

1- کاربر میزبانی وب اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده، آدرسها، شماره تماس و امثالهم صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پورتال کاربران می کوشد.

2- قوانین میزبانی وب سنترال کلابز تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه سنترال کلابز بوده و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، سنترال کلابز حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می­داند و نسخه قوانین بروز شده را از طریق لینک به صفحه شرایط استفاده از خدمات در وب سایت سنترال کلابز در دسترس عموم خواهد بود.

3- کاربر موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور سایت خود می باشد. همچنین مشتری متعهد میگردد که حق استفاده از سرویس های ارائه شده را به غیر واگذار ننماید.

4- استفاده بیش از حد از منابع مجاز تخصیص داده شده به میزبانی شما منجر به قطع حساب میزبانی وب شما خواهد شد. در این موارد مشتری موظف است نسبت به ارتقای پلن میزبانی خود اقدام نماید و یا در صورت نیاز در خواست سرور مجازی اختصاصی نماید. (توجه داشته باشید که این قانون در کلیه میزبانی­های وب دنیا وجود دارد.)

-حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی 1٪ در بازه زمانی 1 دقیقه

-حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی 300 مگا بایت

5- سنترال کلابز مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم ­افزارها و برنامه ­های مورد استفاده مانند سیستم های وبلاگ و مدیریت محتوا و امثال آنها ندارد. البته سنترال کلابزبصورت مداوم میزبان ها را از طریق اسکنرهای قدرتمند ضد ویروس­، بررسي می­کند.

6- سنترال کلابز از کلیه داده­ های روی سرورها شامل فایلها، ایمیل ها و پایگاه های داده به صورت هفتگی نسخه پشتیبان تهیه میکند. ولی هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و بروز بودن آنها ندارد. به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای سنترال کلابز نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود.

7- در سرویس های میزبانی وب نامحدود رعایت استفاده منصفانه از منابع الزامی می باشد و کاربر در استفاده از این سرویس باید از فضا فقط برای اطلاعاتی که از طریق وب سایت در دسترس میباشند استفاده کند.

8- بکاپ اطلاعات موجود بر روی سرورهای مجازی و اختصاصی منحصرا به عهده کاربر بوده و در صورت بروز هر اتفاقی که منجر به از بین رفتن اطلاعات گردد سنترال کلابز  هیچ مسئولیتی ندارد.

9- کلیه کاربران می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد، سنترال کلابز قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل يا پیامک یا تلفن به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد شد.
 

استفاده غیر قانونی

کلیه سرویسهای سنترال کلابز می­بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد.

لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود کاربر متعهد میگردد از انجام این فعالیت های غیرمجاز خودداری کند.

- نصب و یا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد.

- ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند فايلهايي با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای کاربر حذف می شود و با کاربر بر طبق قانون برخورد می گردد.

- خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.

- استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر سنترال کلابز و سایر کاربران گردد.

- وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس .

- ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spamcop یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی سنترال کلابز می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
-ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر 1000 ایمیل در روز و 20 ایمیل در 10 دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته (OPTIN) و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد(Unsubscribe link)).
• قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
• استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
• استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
• اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
• انتشار اکاذیب علیه دیگران
• کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود

اقداماتی که سنترال کلابز در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب تعلیق سرویس می شود. سنترال کلابز تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. سنترال کلابز حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که سنترال کلابزت از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها سنترال کلابز بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنینسنترال کلابز در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد.

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟